Nieruchomości

Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie

Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie
Warszawski deweloper, Victoria Dom wprowadza do sprzedaży w Krakowie osiedle Viva Piast. 140 mieszkań to przede wszystkim propozycja dla młodych, aktywnych klientów. W ofercie są lokale od 1-pokojowych (30 mkw.) do 4-pokojowych (od 75

Data publikacji: 2020-09-18, 12:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie
Kategoria: Nieruchomości

Warszawski deweloper, Victoria Dom wprowadza do sprzedaży w Krakowie osiedle Viva Piast. 140 mieszkań to przede wszystkim propozycja dla młodych, aktywnych klientów. W ofercie są lokale od 1-pokojowych (30 mkw.) do 4-pokojowych (od 75 mkw.)

Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie, 2020-09-18, 12:00, Nieruchomości

Warszawa, 17.09.2020

 

 

 

Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie

 

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie. 140 mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera zaspokoi oczekiwania młodych, aktywnych klientów. Znajdą tu niewielkie metraże w przystępnej cenie o optymalnie zaprojektowanej przestrzeni, infrastrukturę pozwalającą na aktywne spędzanie czasu (dla mieszkańców przygotowano stojaki i boksy na rowery), zieleń zaaranżowaną z dbałością o szczegóły i lokale usługowe na parterze, które pozwolą na sprawne załatwianie codziennych spraw. Lokale wykończone są przy użyciu materiałów najwyższej jakości, a części wspólne zaprojektowano tak, by korzystanie z nich było komfortowe.    

 

Nowa inwestycja Victoria Dom znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. To niezwykle dogodna lokalizacja pozwalająca zachować mieszkańcom równowagę pomiędzy wygodą życia w miejscu z bogatą infrastrukturą, a korzystaniem z dobrodziejstw płynących z natury. Deweloper, kierując się swoim dotychczasowym doświadczeniem, zdecydował się na rozpoczęcie inwestycji w miejscu, w którym przyszli właściciele lokali będą mieli zagwarantowany dostęp do wszelkich udogodnień: komunikacyjnych – osiedle znajduje się około 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa, w pobliżu zlokalizowana jest pętla autobusowa, a już niebawem w odległości około 5 minut od osiedla Viva Piast powstanie stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W niespełna 10 minut z osiedla dojeżdża się do Centrum Handlowego Serenada i centrum biurowego Buma.

 

Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne 

 

Deweloper zadbał nie tylko o komfort codziennego funkcjonowania przyszłych mieszkańców, ale też o ich poczucie estetyki. Projekt architektoniczny osiedla Viva Piast jest nowoczesny, a materiały wykorzystane do jego realizacji gwarantują najwyższą jakość.

A to już wiesz?  Rozpoczęcie budowy budynku H w kompleksie B4B

– W procesie projektowania za nadrzędny cel postawiliśmy sobie  zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia, stąd dbałość o funkcjonalny rozkład mieszkań i wysoki standard części wspólnych. Projektem chcieliśmy też podnieść status miejsca, w którym powstało osiedle Viva Piast. Chcemy przy tym nadać mu wyjątkowy, oryginalny wyraz. Stąd nowoczesna i funkcjonalna bryła budynku, z jednej strony wpisująca się w charakter okolicy, z drugiej zakładająca jej rozwój w niedalekiej przyszłości, w związku z czym uniwersalna i ponadczasowa. Mamy poczucie, że w Viva Piast udało nam się znaleźć balans między funkcjonalnością a estetyką – mówi Tomasz Gurgul z krakowskiej Pracowni Standart Architekci, odpowiadającej za projekt.

 

Wszechstronna oferta

 

Inwestycja Viva Piast będzie oddana do użytku w drugim kwartale 2022 r. W ofercie dostępne są: mieszkania 1-pokojowe (30m2), 2-pokojowe (od 32m2), 3-pokojowe (od 48m2) i 4-pokojowe (od 75m2). Do wszystkich lokali przynależą balkony lub ogródki. Istotny jest także fakt, że na dole inwestycji zlokalizowane będą punkty usługowe, co ułatwi mieszkańcom codzienne drobne zakupy i umożliwi przyjemne spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich i przyjaciół w kawiarniach i restauracjach. W pobliżu są ułatwiające funkcjonowanie rodzinie – żłobki, przedszkola, szkoły, apteki, placówki medyczne i lokalne sklepy. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców w pobliżu są także trasy biegowe i rowerowe, rozległe tereny zielone oraz Zalew Zesławice.

 

 Dobrze ulokowane pieniądze

 

– Jesteśmy dumni z tego, że kolejną lokalizacją, w której budujemy jest Kraków. Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli zaspokoić potrzeby przyszłych mieszkańców osiedla Viva Piast i wszystkich tych, którzy będą korzystali z kreowanej przez nas przestrzeni miejskiej. Liczymy na to, że swoim nietuzinkowym podejściem do budowania tchniemy nowego ducha w tę wyjątkową okolicę, którą przyszło nam współtworzyć. Kraków to miasto ludzi ceniących komfort i my chcemy swoją inwestycją po części zaspokoić tę potrzebę – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom. – Sytuacja gospodarcza w wyniku pandemii COVID-19 nadwątliła bez wątpienia stabilność portfeli Polaków, ale inwestycja w nieruchomość jest wciąż jedną z najbardziej pewnych i bezpiecznych. Korelacja cen mieszkań na osiedlu Viva Piast, w stosunku do ich jakości jest niezwykle korzystna, ceny zaczynają się już od 258 tys. zł, dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z doświadczenia naszych doradców finansowych z Domu Kredytowego Victoria – to naprawdę dobry moment na ulokowanie pieniędzy w nieruchomościach. Wartość mieszkań na osiedlu Viva Piast może jedynie rosnąć, chociażby ze względu na planowany rozwój tej części miasta – dodaje.   

A to już wiesz?  Rynek wtórny: 15 proc. więcej mieszkań na sprzedaż

 

***

Victoria Dom to deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem. W portfolio ma ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów o łącznej powierzchni użytkowej ponad 300 000 m2. W przygotowaniu i w różnych fazach realizacji ma ponad 12 000 mieszkań.

 

 

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie, 2020-09-18, 12:00, Nieruchomości><br/>Hashtagi: #Nieruchomości</p> </div><!-- .entry-content --> <div class= Bezpośredni link:
Victoria Dom wprowadza do sprzedaży osiedle Viva Piast w Krakowie

#Nieruchomości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy