Turystyka

„Strzał w 10!” Bezkonkurencyjne ceny na trasie Wrocław – Kraków!

„Strzał w 10!” Bezkonkurencyjne ceny na trasie Wrocław – Kraków!
Dzięki akcji „Strzał w 10!” każdy bilet na połączenia od poniedziałku do czwartku w ramach linii P14 i G14 zakupiony z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem będzie dostępny w bezkonkurencyjnej cenie 10

Data publikacji: 2016-10-14, 12:45
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Strzał w 10!” Bezkonkurencyjne ceny na trasie Wrocław – Kraków!
Kategoria: Turystyka

Dzięki akcji „Strzał w 10!” każdy bilet na połączenia od poniedziałku do czwartku w ramach linii P14 i G14 zakupiony z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem będzie dostępny w bezkonkurencyjnej cenie 10 zł!

„Strzał w 10!” Bezkonkurencyjne ceny na trasie Wrocław – Kraków!, 2016-10-14, 12:45, Turystyka

PolskiBus.com wprowadza nową, rewolucyjną ofertę dla podróżujących na trasie Wrocław-Kraków! Dzięki akcji „Strzał w 10!” każdy bilet na połączenia od poniedziałku do czwartku w ramach linii P14 i G14 zakupiony z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem będzie dostępny w bezkonkurencyjnej cenie 10 zł! Pasażerowie mają do dyspozycji aż 17 dogodnych kursów dziennie w każdą stronę. Oferta dotyczy podróży realizowanych od poniedziałku, 17 października. Bilety można rezerwować już teraz na www.polskibus.com.

„Wprowadzamy prawdziwą rewolucję cenową i po raz kolejny wyznaczamy trendy na rynku przewozów pasażerskich! „Strzał w 10” to nasza najnowsza propozycja skierowana między innymi do pasażerów, którzy regularnie korzystają z połączeń pomiędzy Wrocławiem a Krakowem. Już teraz zachęcamy do rezerwowania podróży w bezkonkurencyjnych cenach na stronie www.PolskiBus.com”. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Oferta ma charakter limitowany i obowiązuje do 30 listopada. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich połączeń realizowanych od poniedziałku do czwartku na trasie Wrocław – Kraków w ramach linii P14 oraz G14, co daje łącznie 17 kursów dziennie w każdą stronę. Stała cena 10 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej jest dostępna dla wszystkich Pasażerów pod warunkiem, że bilet zostanie zakupiony przynajmniej dobę przed podróżą. W przypadku zakupu biletu z mniejszym wyprzedzeniem Pasażerów będzie obowiązywała stała cena 15 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Ceny te nie obejmują połączeń realizowanych w weekend.

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
„Strzał w 10!” Bezkonkurencyjne ceny na trasie Wrocław – Kraków!, 2016-10-14, 12:45, Turystyka><br/>Hashtagi: #Turystyka</p><div style=

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy