Nieruchomości

Galeria Krakowska z nowym butikiem z segmentu premium

Galeria Krakowska z nowym butikiem z segmentu premium
Do grona najemców Galerii Krakowskiej dołączyła ekskluzywna polska marka

Data publikacji: 2019-07-03, 11:22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Galeria Krakowska z nowym butikiem z segmentu premium
Kategoria: Nieruchomości

Do grona najemców Galerii Krakowskiej dołączyła ekskluzywna polska marka Taranko.

Galeria Krakowska z nowym butikiem z segmentu premium, 2019-07-03, 11:22, Nieruchomości

Galeria Krakowska poszerzyła ofertę segmentu premium. Do grona najemców dołączyła ekskluzywna polska marka Taranko. Na powierzchni ponad 100 mkw. klienci znajdą najwyższej jakości odzież damską uzupełnioną o wyselekcjonowane akcesoria. Jest to pierwszy salon marki w centrum Krakowa.

W salonie Taranko w Galerii Krakowskiej dominują różne odcienie bieli i czerni. W wystroju butiku pojawiły się też elementy w kolorach szarości i beżu. W asortymencie znajdują się kolekcje specjalne marki, uwielbiane przez klientki: kolekcja Limited Edition, słynąca z kobiecych krojów i niewielkiej liczby uszytych sztuk oraz kolekcja Premium, charakteryzująca się jedwabnymi sukienkami i wyselekcjonowanymi dodatkami. Dodatkowo, w nowo otwartym salonie pojawiła się nowość – buty Taranko szyte w Polsce i we Włoszech.

Taranko to rodzinna marka z wieloletnimi tradycjami krawieckimi, która powstała 32 lata temu w Gdańsku. Początek marce dała prosta sukienka w kwiaty i to właśnie ta część garderoby jest jej flagowym produktem. Głównym natchnieniem marki jest współczesna kobieta: silna i przebojowa.

Na terenie Polski Taranko posiada 41 butików, w tym 3 w Krakowie. Salon w Galerii Krakowskiej jest pierwszym sklepem marki w centrum miasta. Znajduje się na poziomie 0.

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Galeria Krakowska z nowym butikiem z segmentu premium, 2019-07-03, 11:22, Nieruchomości><br/>Hashtagi: #Nieruchomości</p><div style=

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy