Styl życia

Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie

Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie
To będą trzy dni smaków i

Data publikacji: 2018-05-16, 13:28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie
Kategoria: Styl życia

To będą trzy dni smaków i zabawy!

Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie, 2018-05-16, 13:28, Styl życia

To będą trzy dni smaków i zabawy! W dniach 17-19 maja plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego zamieni się w kulinarne centrum Krakowa. Po raz pierwszy skupisko street foodu zawita w progi Galerii Krakowskiej. Festiwal Food & Fun Square to nie tylko jedzenie z różnych zakątków świata – jego atmosferę podgrzeją liczne występy artystów. Będzie pysznie, kolorowo i wesoło.

Już w czwartek 17 maja 15 mobilnych barów na kółkach zaparkuje na placu pod Galerią Krakowską. Pasjonaci dobrego jedzenia zasmakują różnorodnej oferty kulinarnej wyselekcjonowanych food trucków. Mnogość wystawców pokazuje, że moda na restauracje na kółkach nie słabnie. Wpisując się w nurt miejskiego życia ustanowiliśmy nowe święto – święto jedzenia i dobrej zabawy. Do udziału w Food & Fun Square zapraszamy zarówno grupy znajomych, jak i całe rodziny. Atrakcji z pewnością nie zabraknie – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Trzydniową ucztę wzbogaci program strefy Fun. Niespodzianki czekają nie tylko na najmłodszych: każdy będzie mógł zobaczyć gigantyczne bańki mydlane czy slack line, czyli pokazy chodzenia po linie zawieszonej nad ziemią. Kolorowy cyrkowiec zaprezentuje żonglerskie numery i zdradzi chętnym sekrety ekwilibrystyki, a zręczny iluzjonista dostarczy solidnej dawki magii. Atmosferę festiwalu podgrzeją bębniarze, a Misjonarze Rytmu zaprezentują układy streetdance'owe. Między festiwalowymi gośćmi będzie spacerował wesoły szczudlarz.

Fani gastrobusów odnajdą dania nurtu slow food, który opiera się na świeżych, często regionalnych produktach. YATAI Food Truck nakarmi gości pysznym sushi, a Rolls&Rolls schłodzi podniebienia lodami tajskimi. Fire Pigs i Pasibus trafią w gusta mięsożerców. Na osłodę złociste churrosy z Churros and More i naleśniki od dziewczyn z Lady’s FOOD TRUCK. Ponadto Luki Food, Food Station, Fritka.pl, Pizza Muffin Truck, Fit-Fat Food Truck z Katowiec, YNO HOT DOG i Zacny Burger milordzie.

A to już wiesz?  Akademik LivinnX Kraków otwarty!

Święto ulicznego jedzenia potrwa od czwartku do soboty (17-19 maja) w godzinach 10:00-22:00 na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Szczegółowy program Food & Fun Square znajduje się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/617764041908304/ 

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie, 2018-05-16, 13:28, Styl życia><br/>Hashtagi: #Styl życia</p> </div><!-- .entry-content --> <div class= Bezpośredni link:
Food & Fun Square po raz pierwszy w Krakowie

#Styl życia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy