IT i technologie

Entuzjaści nowych technologii spotkają się w Krakowie

19.01 br. o godz. 18.00 w Krakowie, odbędzie się spotkanie dedykowane programistom Sitecore, deweloperom .NET oraz entuzjastom nowych

Data publikacji: 2017-01-16, 08:13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Entuzjaści nowych technologii spotkają się w Krakowie
Kategoria: IT i technologie

19.01 br. o godz. 18.00 w Krakowie, odbędzie się spotkanie dedykowane programistom Sitecore, deweloperom .NET oraz entuzjastom nowych technologii.

Entuzjaści nowych technologii spotkają się w Krakowie, 2017-01-16, 08:13, IT i technologie

Kraków jest nie tylko stolicą Małopolski, ale także jednym z największych ośrodków IT w Polsce. To właśnie tam, 19.01 br. o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie dedykowane programistom Sitecore, deweloperom .NET oraz entuzjastom nowych technologii. Spotkanie to będzie wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń, a także uzyskania nowych informacji branżowych od specjalistów światowej klasy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do studentów kierunków informatycznych, jak i specjalistów z doświadczeniem w zakresie programowania. Podczas spotkania zostaną poruszone takie tematy jak personalizacja treści – jej znaczenie oraz zastosowanie, a także narzędzia Sitecore oraz odnalezienie własnej ścieżki kariery. Do tego każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość wystąpienia w ramach tzw. „lighting talk” i tym samym podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat omawianych zagadnień.

– Sitecore Community jest przedsięwzięciem niekomercyjnym o charakterze fakultatywnym. Prelegenci to specjaliści w zakresie platformy Sitecore, czyli zarówno programiści, jak i dyrektorzy marketingu. Temat personalizacji, angażowania użytkownika oraz wielokanałowości (omnichannel) wymagają dobrej definicji biznesowej oraz trafionej implementacji. Z uwagi na te czynniki, wymiana wiedzy i doświadczeń między programistami oraz specjalistami w dziedzinie marketingu jest tak istotna – tłumaczy Tomasz Gibas, prezes Coders Center.

Podczas spotkania społeczności programistów Sitecore, deweloperów .NET i entuzjastów nowych technologii, wystąpi czterech cenionych prelegentów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jason Wilkerson, czyli światowej klasy specjalista Sitecore, który ma 20-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań Enterprise. W swojej karierze kierował zespołami menadżerów projektów oraz analityków biznesowych. W 2016 roku otrzymał specjalny tytuł Most Valuable Professional (MVP), który Sitecore przyznaje najlepszym specjalistom w branży. Tematem jego wystąpienia będzie „Helix architecture”. Drugim prelegentem będzie Marek Godawski, Lead IT Project Manager w Sabre Corporation, który omówi temat profilowania oraz personalizacji treści. Godawski w swojej karierze zajmował się m.in. budowaniem rozwiązań z zakresu B2B, z których korzystają centra handlowe w całej Polsce. Kolejnym prelegentem będzie Łukasz Skowroński, który pracuje jako Lead Sitecore Developer w Coders Center. Ma 9-letnie doświadczenie programistyczne, a przez ostatnie 3 lata pracował przy ponad 15 projektach. Opowie on o tym, jak znaleźć swoją ścieżkę kariery. Ostatnim z prelegentów będzie Robert Senktas, Team Leader i trener. Specjalista z 15-letnim doświadczeniem w komercyjnym rozwoju i skutecznym dostarczaniu oprogramowania dla systemu Windows i innych platform internetowych. Tematem jego wystąpienia będzie znaczenie personalizacji, a w ramach wystąpienia planowana jest również dyskusja na temat Sitecore Legal Demo.

A to już wiesz?  TechMine Coffee w Krakowie

– Sabre Corporation jest liderem w branży dostarczania rozwiązań technologicznych dla przemysłu turystycznego, od wielu lat wykorzystujemy rozwiązania Sitecore. Chcemy dzielić się wiedzą, ale także wymieniać doświadczeniami. Sitecore Community daje możliwość poznania rosnącej społeczności użytkowników i programistów Sitecore’a. Wspólnie z naszym partnerem, Coders Center, na nadchodzący meetup zaprosiliśmy Jasona Wilkersona, autora Professional Sitecore 8 Development, który przyleci do Krakowa specjalnie na nasze wydarzenie. Będzie to okazja do zapoznania się z czołówką programistów i marketerów z branży – uzupełnia Marek Godawski z Sabre Corporation.

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można wygrać najnowszą książkę gościa specjalnego, czyli Jasona Wilkersona. Platynowymi sponsorami wydarzenia są: Coders Center – polska firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań typu Enterprise Content Management (ECM) oraz E-Commerce oraz Sabre Poland – globalny dostawca technologii dla branży turystycznej.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a rejestracji można dokonać na stronie: eventbrite.com. Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Sabre Poland, która mieści się przy ul. Wadowickiej 6D w Krakowie.

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Entuzjaści nowych technologii spotkają się w Krakowie, 2017-01-16, 08:13, IT i technologie><br />
Hashtagi: #IT i technologie</p>
</div><!-- .entry-content -->
<div class= Bezpośredni link:
Entuzjaści nowych technologii spotkają się w Krakowie

#IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy