Sport

Charytatywny mecz z gwiazdami w ramach MFSP Galeria Krakowska

W najbliższą sobotę (29 czerwca) o godzinie 22:00 odbędzie się wyjątkowy mecz. W charytatywnym nocnym pojedynku wezmą udział Mistrzowie Świata, Europy oraz Polski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej, a wśród nich Mistrz Olimpijski - Brazylijczyk

Data publikacji: 2019-06-27, 15:41
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Charytatywny mecz z gwiazdami w ramach MFSP Galeria Krakowska
Kategoria: Sport

W najbliższą sobotę (29 czerwca) o godzinie 22:00 odbędzie się wyjątkowy mecz. W charytatywnym nocnym pojedynku wezmą udział Mistrzowie Świata, Europy oraz Polski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej, a wśród nich Mistrz Olimpijski – Brazylijczyk Giba.

Charytatywny mecz z gwiazdami w ramach MFSP Galeria Krakowska, 2019-06-27, 15:41, Sport

Przed nami ostatni weekend rozgrywek w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Galeria Krakowska. W najbliższą sobotę (29 czerwca) o godzinie 22:00 odbędzie się wyjątkowy mecz. W charytatywnym nocnym pojedynku wezmą udział Mistrzowie Świata, Europy oraz Polski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej, a wśród nich Mistrz Olimpijski – Brazylijczyk Giba. To wszystko ku pamięci tragicznie zmarłego siatkarza, Macieja Keneta.

Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego w centrum Krakowa zamienił się w ogromną arenę z piaskiem, trybunami i strefą relaksu. Do 30 czerwca fani sportu mogą kibicować reprezentantom różnych państw podczas meczów w siatkówkę plażową, piłkę ręczną plażową i beach soccera. W najbliższą sobotę (29 czerwca) o godzinie 22:00 na placu przed Galerią Krakowską odbędzie się charytatywny nocny mecz w siatkówkę plażową. W pojedynku wezmą udział: Gilberto Amauri de Godoy Filho, występujący pod pseudonimem Giba – brazylijski siatkarz, Mistrz Olimpijski i trzykrotny Mistrz Świata w siatkówce, Michał Matyja – dwukrotny Mistrz Świata w siatkówce na śniegu, Dominik Witczak – dwukrotny Mistrz Polski w siatkówce plażowej, Michał Ruciak – Mistrz Europy i Mistrz Świata Juniorów w siatkówce, a także aktor Marcin Korcz. Goście zmierzą się w charytatywnej rywalizacji o puchar Galerii Krakowskiej dla wsparcia rodziny zmarłego siatkarza Macieja Keneta.

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych Galeria Krakowska potrwa do niedzieli (30 czerwca). Do tego czasu codziennie można obserwować pojedynki międzynarodowych drużyn, wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez trenerów z My Fitness Place, a także skorzystać z ogólnodostępnych boisk.

Charytatywny nocny mecz w siatkówkę plażową odbędzie się 29.06.2019 r. o godzinie 22:00. Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych Galeria Krakowska potrwa do 30.06.2019 r. na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego i jest organizowany przez Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych. Partnerami wydarzenia są: Galeria Krakowska, Miasto Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

A to już wiesz?  Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych w Galerii Krakowskiej

Szczegółowy harmonogram Festiwalu jest dostępny na stronie wydarzenia mfsp.pl oraz www.facebook.com/events/2234017296928491/.

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Charytatywny mecz z gwiazdami w ramach MFSP Galeria Krakowska, 2019-06-27, 15:41, Sport><br />
Hashtagi: #Sport</p>
</div><!-- .entry-content -->
<div class= Bezpośredni link:
Charytatywny mecz z gwiazdami w ramach MFSP Galeria Krakowska

#Sport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy