Muzyka

Ada Szulc nagrała płytę z DJ Adamusem – dziś premiera

Ada Szulc nagrała płytę z DJ Adamusem – dziś premiera
Dziś w sklepach pojawiła się płyta Ady Szulc i DJ Adamusa – „1000 miejsc”. Nowatorski projekt muzyków to mieszanka chilloutu, trip-hopu oraz lounge. Szulc nie tylko zaśpiewała do muzyki Adamusa, ale i stworzyła do niej teksty. Krążek promują numery „1000 miejsc” oraz „Dokąd

Data publikacji: 2013-11-12, 08:20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ada Szulc nagrała płytę z DJ Adamusem – dziś premiera
Kategoria: Muzyka

Dziś w sklepach pojawiła się płyta Ady Szulc i DJ Adamusa – „1000 miejsc”. Nowatorski projekt muzyków to mieszanka chilloutu, trip-hopu oraz lounge. Szulc nie tylko zaśpiewała do muzyki Adamusa, ale i stworzyła do niej teksty. Krążek promują numery „1000 miejsc” oraz „Dokąd Uciekam”.

Ada Szulc nagrała płytę z DJ Adamusem – dziś premiera, 2013-11-12, 08:20, Muzyka

Dziś w sklepach pojawiła się płyta Ady Szulc i DJ Adamusa – „1000 miejsc”. Nowatorski projekt muzyków to mieszanka chilloutu, trip-hopu oraz lounge. Szulc nie tylko zaśpiewała do muzyki Adamusa, ale i stworzyła do niej teksty. Krążek promują numery „1000 miejsc” oraz „Dokąd Uciekam”.

Ada Szulc była finalistką pierwszej edycji „X-Factor”. Program, w którym zajęła trzecie miejsce, pozwolił poznać jej tajniki polskiego show-biznesu. Wokalistka w 2012 roku nagrała utwór promujący film „Big Love”.

DJ Adamus, a właściwie Adam Jaworski, to producent muzyczny i DJ. W swojej dotychczasowej karierze współpracował z wieloma polskimi artystami. Jest członkiem duetu Wet Fingers. 

 – Z Adamem układa nam się bardzo dobrze. Jest on osobą bardzo doświadczoną, działa w tej branży długo i ma na swoim koncie sporo osiągnięć – mówi Szulc, w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

DJ Adamus odpowiadał za oprawę muzyczną programów Kuby Wojewódzkiego oraz pomagał przy tworzeniu musicalu „Romeo i Julia”. Jego najnowszym projektem jest współpraca z Adą Szulc. Piosenkarka jest wyjątkowo zadowolona z efektów.

– Dobrze, że trafiłam na niego, bo pomaga pokierować mi moim życiem muzycznym. Cieszy mnie nasza dalsza współpraca – stwierdza Szulc.

Duet, oprócz wydania płyty, planuje także mini-trasę koncertową. Odbędzie się ona na przełomie listopada i grudnia i obejmie trzy miasta – Kraków, Wrocław oraz Radom.

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
Ada Szulc nagrała płytę z DJ Adamusem – dziś premiera, 2013-11-12, 08:20, Muzyka><br/>Hashtagi: #Muzyka</p><div style=

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy